ZAFER TÜRKOĞLU
yükleniyor...

KURUMSAL

ZAFER TÜRKOĞLU

ZAFER TÜRKOĞLU ayakkabı sanayi 1995 yılında ZAFER TÜRKOĞLU tarafından kurulmuş yılların vermiş olduğu bilgi,birikim ve tecrübesiyle markalaşarak gelişimini sürdürmüştür.ZAFER TÜRKOĞLU tecrübe ve birikimi ile günümüzün teknolojisini de kullanarak kaliteli ayakkabıyı uygun fiyata yapmayı prensip etmiştir. Fabrikamız 2000 yılında 1500 m2 kapalı alanda makineyle bant usulü üretim yapılmaktadır.

Günün modasını Merdane ayakkabı, Fantezi ayakkabı,Casual, Spor ve Bot modelleri tüketiciyle buluşturan firmamızda zengin model seçenekleri de bulunmaktadır. Antakyadaki toptan satış mağazamızlada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

MARKALAR

.....................

KURALLARIMIZ

Dürüstlük

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük ilkemizle hareket ederiz.

Gizlilik

Gizli ve özel bilgiler; ZAFER TÜRKOĞLU ’na ait rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, ticari sırları, henüz kamuya açıklanmamış mali ve diğer bilgileri, personel özlük haklarına ait bilgileri ve üçüncü şahıslarla akdedilen "gizlilik anlaşmaları" çerçevesindeki bilgileri kapsar.

Sorumluluklarımız

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; müşterilerimize, çalışanlara, , tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma, insanlığa ve ZAFER TÜRKOĞLU adına karşı aşağıda sıralanan sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız

Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Toplum içinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz.